Kamu ve Özel sektör ihtiyaçları doğrultusunda, hem yurt içi hem de yurt dışında sayısız önemli proje üstlenmektedir.

2007 Yılında buyana gelen bilgi ve tecrübe ile tecrübeli ekibiyle müşterilerine anahtar teslim projeler sunmaktadır. İz trafik ana faaliyet kolu olarak iki ayrı alanda faaliyet göstermektedir.

Trafik Grubu

Trafik güvenliğini sağlamak amacıyla şehir içi ve şehirler arası yollarda , gündelik hayatın bir parçası olan alışveriş merkezleri otopark ve çevre yollarında , fuar alanlarında , havalimanlarında , yarış pistlerinde ve konut projeleri otopark ve çevre yollarında yol çizgileri , otopark çizgileri , trafik levhaları , uygulamalarını bir bütün olarak değerlendirerek yönlendirme işleri ile alakalı sorunlarına özgün çözümler getirmeye çalışacamaktadır.

Yapacak olduğumuz tüm işlerde imalatın kalitesine , şartnamelere uygunluğuna dikkat edeceğiz ve personelimize iş güvenliği ve iş hukuku kriterlerine uygun çalışma koşulları sunamaktadır.

Şirketimiz kendi faaliyet alanlarında Belediyeler , Karayolları Bölge Müdürlükleri , Kurumsal Şirketler ve diğer orta ve küçük ölçekte firmalar ile iş etiğine uygun ilişkiler geliştirecek ve uyum içerisinde seviyeli bir çalışma ortamı sağlamayı ilke edinecektir.